Sponsorzy:

studiomoose

Aleksandra Świerszcz-Porębiak i Rafał Porębiak
Aleksandra Świerszcz-Porębiak i Rafał Porębiak (Lublin, Polska)salsame_551_FBancerze, choreografowie, właściciele SALSAme Dance Studio w Lublinie, organizatorzy eventów salso-bachatowych w Lublinie. Już od najmłodszych lat interesowali się tańcem. Przygodę z tańcem rozpoczęli od tańca towarzyskiego. Aleksandra tańczy od 4 roku życia, zdobyła międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich i mistrzowską klasę A w tańcach standardowych. Doświadczenie zdobyte w tańcu towarzyskim postanowili wykorzystać w salsie. Zaczynali od stylu salsy kubańskiej, który okazał się tylko etapem przed rozpoczęciem pełnej pasji przygody z salsą los angeles i później także bachatą. Style te okazały się idealnym połączeniem pasji i talentu. Pobierając naukę od najlepszych instruktorów, osiągnęli wysoki poziom w tańcu, o czym świadczą ich osiągnięcia: 
- wywalczone trzykrotnie pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Primavera Salsa Open we Wrocławiu w kategorii Salsa Los Angeles w latach 2008, 2009 oraz 2011, 
- v-ce mistrzostwo Polski w salsie w parach w 2010 i 2011. Zdobyli również drużynowy tytuł mistrzów Polski w kategorii Rueda de Casino. Aleksandra zdobyła także tytuł mistrzyni Polski w kategorii salsa solo kobiet.
Aleksandra i Rafał nadal rozwijają swoje umiejętności na wielu międzynarodowych kongresach salsy i bachaty, ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie z różnych stylów. Dzięki temu tworzą swój własny niepowtarzalny styl i wykorzystują wszechstronne przgotowanie do przekazywania swojej pasji. Prowadzą wiele warsztatów na festiwalach i eventach. Posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, dzięki czemu swoją pasją do tańca skutecznie zarażają wszystkich, którzy pojawiają się na ich zajęciach.