Newsletter
Wpisz swój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje.

 

Sponsorzy:

studiomoose

Łukasz Midura i Sara Martinez
 
Łukasz MiduraSalsa wypełnia jego życie po brzegi zarówno poprzez taniec jak i zamiłowanie do muzyki. Ciągle doskonali swoje umiejętności tworząc swój własny styl. Jako tancerz turniejowy zdobył Mistrzostwo Polski w Salsie Solo Mężczyzn 2014 roku oraz jest reprezentantem kraju od 2012 do roku obecnego. Specjalizuje się w stylach liniowych salsy jednak otwarty jest także na inne style. Przygodę z salsą zaczynał od stylu Los Angeles jednak gdy poznał Mambo zakochał się w nim i cały czas rozwija się w tym kierunku.
Na swoich zajęciach stara się pokazać, że salsa jest dla każdego. Nie ważne czy ktoś tańczy miesiąc rok czy dziesięć lecz to, że sprawia mu to przyjemność i dobrze się przy tym bawi.
Pomysłodawca i właściciel projektu SALSArt Project, łączący pasjonatow muzyki. Na tegorocznej edycji festiwalu poprowadzi zajęcia zarówno solo jak i w parze. 
 
 


Sara MartinezAfter many years practicing figure skating, initiated her path into “Show Groups”, where not only the technique on the skates but also the dance, artistic expression and originality really counted. Being part of the recognized Club CARPA received also classes of classic and contemporary dance. Performing as a Show Groups’ team, achieved good positions in national and international competitions. Thereafter, jumped into Salsa world, starting with LA and Cuban styles, and switching later to NY/on2 style. Believes the best style is the blend of all the Afro-Latin rhythms, but working always on one’s personal style. Pursues high technique levels in combination with the hot Latin “sabor” and passion.