Sponsorzy:

studiomoose

Piotr Kruk i Wanda Grabowska

Piotr KrukPiotr Kruk swoją taneczną drogę rozpoczął w 1997 roku tańcem towarzyskim. Styl latino pojawił się na niej wiele lat później - Piotr pokochał go miłością od pierwszego obejrzenia... Dirty Dancing. Gorące latynoamerykańskie klimaty - muzyka, kultura, estetyka, rytmy, taniec - pochłonęły go bez reszty. Głód rozwoju skierował go na intensywne szkolenia u czołówki międzynarodowych instruktorów na festiwalach, warsztatach i lekcjach prywatnych.
Dziś Piotr jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów tańca w Polsce! Współpracuje lub współpracował ze słynnymi szkołami The Salsa Kings, Project Salsa, Ambassada, Urban Dance Zone, Loftodance.


Piotr jest znany ze swojego charyzmatycznego stylu tańca. Unikatowa mieszanka męskości i zmysłowości stanowi oryginalny, wyróżniający Piotra styl, lubiany i ceniony przez kursantów i tancerzy.
Jako wieloletni pedagog taneczny wychował liczne grono cenionych łódzkich instruktorów tańca. Jest autorem pedagogicznego programu rozwoju tancerza Bachata Romantica, który cieszy się ogromną popularnością wśród łódzkich bachateros. Założył i kierował profesjonalną formacją taneczną Romantica Team, która pod okiem Piotra święciła sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie tańca.
Każdy dzień Piotra jest po brzegi wypełniony tańcem. Prowadzi regularne kursy salsy, bachaty i kizomby. Szkoli na lekcjach indywidualnych instruktorów, tancerzy oraz pasjonatów, którym zależy na intensywnym rozwoju umiejętności. Prowadzi zajęcia podczas warsztatów weekendowych oraz wyjazdowych obozów tanecznych w Polsce oraz poza jej granicami. Szczególnie lubi uczyć techniki tańca, izolacji, rozumienia oraz interpretacji muzyki, technik partnerowania, akrobatyki, stylingu męskiego i damskiego. Ogromny entuzjazm wzbudzają pokazy jego choreografii na scenach polskich i zagranicznych teatrów i klubów tanecznych. Piotr jest najczęściej "udostępnianym" polskim instruktorem bachaty na międzynarodowym portalu tanecznym "Salsa Bachata".
Taniec to Piotra żywioł. Płonie w nim taneczny ogień, przy którego blasku doświadcza się magii.