Sponsorzy:

studiomoose

Rafał Rosiak i Karina Marglarczyk

Rafał i KarinaRafał i Karina; to zawodowa para taneczna, która ma na swoim koncie ponad dwudziestoletnie doświadczenie na parkietach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Aktualnie zajmują się głównie takimi stylami jak Mambo – Salsa NY Style on2 oraz Zouk, choć w swoim dorobku tanecznym oboje również posiadają liczne tytuły z zakresu sportowego tańca towarzyskiego.

Rafał to wielokrotny Mistrz Polski w Salsie i Mambo Federacji IDO, Finalista Mistrzostw Świata w Mambo w Turynie w 2006 roku, Zwycięzca prestiżowego turnieju salsy w kategorii zawodowców w Hamburgu 2005, Finalista Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich.

Karina jest Finalistką Mistrzostw Polski w Salsie Shines, II-vice Mistrzynią Polski w kategorii Latin Show, półfinalistką Mistrzostw Polski Południowej oraz wielokrotną półfinalistką Grand Prix Polski w Tańcach Latynoamerykańskich.

Rafał i Karina biorą udział w największych festiwalach i kongresach salsowych na świecie zarówno jako uczestnicy jak i instruktorzy m.in. Mediolan Salsa On2 Festival, New York Salsa & Bachata Congress, Warsaw Salsa Festival, Tallin Salsa Festival, Zurich Salsa Festival, Berlin Salsa Festival. Jako para taneczna zadebiutowali nowym pokazem w Nowym Jorku podczas imprezy kończącej New York Salsa Congress 2014 w klubie Taj. Razem prowadzą Studio Tańca Salsa Siempre w Poznaniu, gdzie prowadzą zajęcia taneczne z Mambo, Bachaty, Zouka, Bodymovement, Ladies Styling oraz Pachangi. Są trenerami tańca, prowadzą liczne warsztaty na festiwalach tanecznych i w klubach tańca, szkolą tancerzy salsy oraz bachaty w kraju, przygotowując ich do Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Świata.